Ekskluzywne długopisy reklamowe – na jakie warto postawić?

Co różni zwykły plastikowy długopis od długopisu ekskluzywnego? Przede wszystkim jego marketingowa moc! Prócz tego zwrócić uwagę warto na jakość wykonania, żywotność wkładu, płynność pisania oraz ciekawy design. Tym wyróżniają się przykładowe długopisy reklamowe premium: Parker z grawerem oraz pióro kulkowe Parker Waterman. Sprawdź sam, dlaczego warto je kupić!

Czym wyróżniają się ekskluzywne długopisy reklamowe?

Ekskluzywne długopisy reklamowe to z pewnością narzędzia o długoterminowym wykorzystaniu. Ich wkłady wytrzymują długie miesiące i setki zapisanych stron! Ponadto wyróżniają się one estetyką, a w szczególności materiałem wykonania. Wysokiej klasy długopisy cechują się metalową obudową z indywidualnym grawerunkiem – naniesionym tekstem, logotypem czy danymi kontaktowymi. Warto też zwrócić uwagę na modele designerskie np. stworzone z tworzyw biodegradowalnych np. drewna i bambusa.

Przykłady reklamowych długopisów premium

Każdy, kto szuka reklamowych długopisów premium o ciekawym wyglądzie, długim czasie użytkowania oraz prostej funkcjonalności, powinien zwrócić uwagę na przykład na dwa ciekawe modele:

  • Długopisy Parker z grawerem – to szykowne długopisy z metalowymi obudowami w różnych kolorach, na których można dodatkowo umieścić grawerunek. Doskonale nadają się jako gadżet reklamowy. Długopisy Parker chętnie kupowane są ze względu na swój elegancki design, który łączy w sobie smukłą konstrukcję z błyszczącym detalami i chromowanym wykończeniem. Warto dodać, że są to długopisy reklamowe z wysokiej jakości mechanizmem piszącym – są one lekkie, stabilnie utrzymujące się w dłoni oraz wyposażone we wkłady piszące wyraźnie i bez przerywania.
  • Pióra Parker Waterman – to pióra kulkowe, czyli hybrydy piór wiecznych i długopisów. W ich przypadku zamiast standardowej stalówki występują końcówki piszące wyposażone w nasączone atramentem kulki. Dzięki takiemu rozwiązaniu technicznemu nie trzeba obawiać się o niekontrolowane wypłynięcie czernidła. Samo pisanie przypomina wykorzystanie długopisów. Wygląd zaś nawiązuje do luksusowych piór w klasycznej, nowoczesnej czy awangardowej stylistyce. Obudowy piór Parker Waterman wykonane są z metalu i często posiadają piękne ozdoby. Można je również personalizować poprzez grawerowanie!

Dlaczego warto zainwestować w ekskluzywne długopisy reklamowe?

Ekskluzywne długopisy reklamowe z metalowymi obudowami i grawerunkami, to sposób na podkreślenie prestiżu marki. Taki prosty zabieg marketingowy o dużym znaczeniu, od lat stosują gabinety medyczne, instytucje publiczne, wielkie korporacje, kancelarie prawne, agencje interaktywne oraz handlowcy, którzy chcą, by ich klienci, kontrahenci oraz potencjalni odbiorcy usług tworzyli o nich pozytywne skojarzenia w podświadomości! Ekskluzywny długopis reklamowy warto zatem wykorzystywać w swojej firmie, a także traktować jako gadżet reklamowy – niskie koszty promocji przy łatwym budowaniu pozytywnego wizerunku marki, gwarantowane!

Podsumowanie

Inwestycja w wysokiej klasy długopisy reklamowe premium to stawianie na gadżet reklamowy, który przy niskich kosztach pozwoli zbudować wizerunek marki. Spersonalizowane artykuły biurowe dobrze sprawdzają się przy wspieraniu różnych akcji marketingowych. Dzięki nim szybko można dotrzeć do dużego grona odbiorców! Warto zatem zamawiać długopisy w hurcie od takich sklepów online jak długopisy.pl.